Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Trucizna dyrektora", "Odchody skunksa" i "pH-owiec" na Jarmarku Św. Marcina - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Trucizna dyrektora", "Odchody skunksa" i "pH-owiec" na Jarmarku Św. Marcina
20-11-2013 00:32   Janusz Ludwiczak
W Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych odbył się Jarmark Św. Marcina, w trakcie którego uczniowie sprzedawali ciasta upieczone przez... nauczycieli.

Jarmark Świętego Marcina odbył się w piątek, 8 listopada. Uczniowie Gimnazjum nr 33 i XXXIII LO sprzedawali ciasta upieczone przez... nauczycieli. Nie brakowało "Malinowej pokusy", "Kopca kreta" czy "Morza rozkoszy". Pojawiły się również ciasta o dość nietypowej nazwie "Odchody smoka", "pH-owiec", "Ciasto rasisty" czy "Trucizna dyrektora", upieczona przez samego dyrektora ZSGL Lecha Sadowskiego.

Dochód z jarmarku zostanie przekazany na zakup produktów żywnościowych dla uczniów szkoły w corocznej akcji "Na świąteczny stół". W sumie udało się zebrać 514,26 złotych.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: