Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowa Rada Osiedla "Łazarz" została zaprzysiężona. Wybrano przewodniczącego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowa Rada Osiedla "Łazarz" została zaprzysiężona. Wybrano przewodniczącego
03-06-2013 00:09   Janusz Ludwiczak
Odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald, w trakcie którego wybrano prezydium rady, w tym przewodniczącego.

13 i 14 maja odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald", w trakcie którego wybrano radę nadzorczą oraz 14-osobową Radę Osiedla "Łazarz" w kadencji na lata 2013-2016. Uprawnionych do głosowania było 2834 mieszkańców, w głosowaniu wzięło łącznie udział 109 osób. Frekwencja całkowita wyniosła 3,84%. Więcej na ten temat w artykule: Wybrali nową Radę Osiedla "Łazarz" - frekwencja 3,84%.

W poniedziałek, 27 maja w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald, w trakcie którego wybrano prezydium.

Przewodniczącym Rady Osiedla "Łazarz" został Jerzy Babiak, a zastępcą Tomasz Rybicki. Na stanowisko sekretarza powołano Helenę Czajkę. Wybrano również przewodniczących poszczególnych komisji. Andrzej Sokolnicki został wybrany przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, a Maria Łazarz obejmie funkcję przewodniczącej Komisji Społeczno-Kulturalnej. Natomiast Wojciech Wośkowiak został wybrany na przewodniczącego Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi.


R E K L A M A

Komentarze (1)

03-06-2013 10:50:33
as
o nazelowanego radnego nie wybrano tym razem?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

20

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu - robienie wieńców lei do tańca i printowanie hawajskich spódnic
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: