Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Znikają nowo posadzone drzewa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Znikają nowo posadzone drzewa
21-05-2013 20:56   Janusz Ludwiczak
W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że na ul. Gąsiorowskich zniknęły niedawno posadzone drzewa. Okazało się, że nie jest to kradzież, a wymiana gwarancyjna zieleni. Nowe drzewa zostaną posadzone w tym miejscu jesienią. Natomiast ZDM otrzymał zgłoszenie o kradzieży gruszy drobnolistnej z pasa drogowego ulicy Wyspiańskiego.

Jak pisaliśmy 11 maja na ulicy Gąsiorowskich kilka tygodni temu posadzone zostały nowe drzewa. Nasza Czytelniczka zauważyła, że ktoś wykopał kilka drzew.

Na ulicy Gąsiorowskich rosły drzewa, które niedawno zostało posadzone. Ktoś chyba postanowił wziąć sobie do ogródka nowo posadzone drzewa - pisze nasza internautka, Katarzyna Kędziora na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Okazało się, że nie jest to na szczęście kradzież, a wymiana gwarancyjna zieleni.

Drzewa z ulicy Gąsiorowskich zostały usunięte przez wykonawcę nasadzeń. Drzewa znajdują się na gwarancji udzielonej ZDM przez firmę szkółkarską. Nowe pojawią się jesienią – w sezonie nasadzeń - wyjaśnia Tomasz Libich z Zarządu Dróg Miejskich.

Natomiast ofiarą złodziei padło jedno z drzew przy ul. Wyspiańskiego.

Zimą stwierdziliśmy kradzież gruszy drobnolistnej z pasa drogowego ulicy Wyspiańskiego - wskazuje Tomasz Libich z ZDM.

Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (1)

21-05-2013 21:26:42
JS
A dlaczego na Kanałowej i Małeckiego nie wszystkie przewidziane miejsca zostały obsadzone?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: