Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skradziono torbę z kluczami, dyskiem i dokumentami z samochodu spod przychodni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skradziono torbę z kluczami, dyskiem i dokumentami z samochodu spod przychodni
17-02-2013 22:35   Janusz Ludwiczak
W piątkowe popołudnie z samochodu Skoda Fabia zaparkowanego pod przychodnią przy ul. Kasprzaka skradziono czarną torbę, w której nie było nic wartościowego z wyjątkiem kluczy, dysku twardego i dokumentów. Dla znalazcy lub osoby, która może przyczynić się do znalezienia przedmiotów właściciel ufundował nagrodę finansową.

W piątek o godzinie 15:30 z samochodu Skoda Fabia koloru granatowego zaparkowanego pod przychodnią na ul. Kasprzaka skradziono czarną torbę wybijając tylną szybę od drzwi. W torbie nie było nic wartościowego oprócz dysku twardego z ważnymi danymi, kilku kompletów kluczy i dokumentów. Gdyby ktoś miał jakieś informacje o zdarzeniu proszę o kontakt - pisze na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasz Internauta, Łukasz Łata.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt e-mail: lukaszlata11@wp.pl lub telefoniczny: 792 613 444.

Dla znalazcy lub osoby, która może przyczynić się do znalezienia przedmiotów właściciel ufundował nagrodę finansową.

Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Łukasz Łata
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: