Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Aż ślinka cieknie... na Polagrze {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Aż ślinka cieknie... na Polagrze {GALERIA ZDJĘĆ}
11-10-2012 00:21   Janusz Ludwiczak
Trwają największe w tej części Europy targi branży spożywczej, na których swoją ofertę prezentuje ponad 1500 wystawców z 27 krajów.

Szynki, kiełbasy, dania kuchni regionalnych, pokazy cukiernicze, wypieki chleba na żywo - to tylko kilka z wielu atrakcji w ramach Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych "Polagra-Food", Międzynarodowych Targów Gastronomii "Polagra Gastro", Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych "Polagra-Tech" i Salonu Piekarniczego i Cukierniczego, które odbywają się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W ramach największych w tej części Europy targów branży spożywczej odbywają się również Targi Smaki Regionów, Kulinarny Puchar Polski, Olimpiada Kawy, Forum Piekarstwa i Cukiernictwa, Forum Rzeźników i Wędliniarzy czy Wystawa Nowoczesnego Chłodnictwa.

Targom Polagra towarzyszą Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki "Taropak" oraz Targi Wyposażenia Hoteli "Invest - Hotel".

Wszystkie imprezy można zwiedzać jeszcze w czwartek, w godz. od 9:00 do 16:00. Bilety zakupione w kasie kosztują 25 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: