Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Internetowa Rewolucja pojawiła się przed Areną - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Internetowa Rewolucja pojawiła się przed Areną
15-05-2012 00:44   Janusz Ludwiczak
Przed halą Arena pojawiła się ciężarówka "Internetowej Rewolucji", w której przedsiębiorcy mogą za darmo skorzystać z wiedzy ekspertów na tematy obecności firmy w internecie, a także dowiedzieć się jak bezpłatnie założyć stronę internetową oraz przeprowadzić kampanię reklamową w wyszukiwarce. Dla chętnych są dostępne również darmowe szkolenia na temat korzyści, jakie przynosi obecność firmy w sieci.

Projekt polega na tym, żeby pokazać małym i średnim przedsiębiorcom jak można zaistnieć w internecie, założyć swoją stronę www i zareklamować się w największej wyszukiwarce jaką jest Google - powiedział Krzysztof Modrzewski.

"Internetowa Rewolucja" przy Arenie będzie dostępna do środy włącznie w godz. od 9:00 do 18:00. Natomiast od 17 do 19 maja w Oddziale Wspierania Przedsiębiorczości Wydziału Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50 (sala 4) odbędą się bezpłatne indywidualne konsultacje z ekspertami dotyczącymi zaistnienia swojej firmy w internecie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: