Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzień fotografowania w policyjnym muzeum - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzień fotografowania w policyjnym muzeum
17-08-2011 15:53   Janusz Ludwiczak
W najbliższą sobotę w otwartej kilka tygodniu temu Izbie Tradycji i Historii Policji odbędzie się akcja "Photo Day". Jest to niepowtarzalna okazja, by nie tylko zwiedzić jedyne w Polsce muzeum policji, ale zrobić zdjęcia w placówce Komendy Wojewódzkiej Policji przy ul. Taborowej.

W przededniu Święta Policji, 20 lipca przy ul. Taborowej otwarta została Izba Tradycji i Historii Policji. Więcej na ten temat w artykule: "Przy Taborowej powstało policyjne muzeum".

W najbliższą sobotę portal mmpoznan.pl zaprasza na "Photo Day 18.0".

Photo Day to wspólne spotkanie Użytkowników MM Moje Miasto Poznań i wszystkich osób, które kochają fotografię. Jednego dnia, w dużej grupie, uzbrojeni w aparaty robimy zdjęcia w najciekawszych zakątkach naszego miasta. Efekt naszej pracy to wielka kronika fotograficzna, unikatowy dokument pokazujący dane miejsce i czas z różnych perspektyw, punktów widzenia i z wykorzystaniem różnych technik i stylów fotograficznych - wyjaśnia Zbyszek Snusz, wydawca i dziennikarz portalu mmpoznan.pl.

Do tej pory akcja "Photo Day" odbyła się m.in. w Starej Rzeźni, Stacji Doświadczalnej na Marcelinie, Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków czy w wielu miejscach poza Poznaniem.

A kto może wziąć udział w sobotniej akcji?
Udział w Photo Day`u może wziąć każdy zainteresowany, wystarczy posiadać własny aparat fotograficzny. Co najważniejsze, nie potrzeba do tego sprzętu profesjonalnego. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają robić zdjęcia, nieważne jakim aparatem! Wszystkie Photo Day`e są bezpłatne - dodaje Zbyszek Snusz z portalu mmpoznan.pl.

Zbiórka dla uczestników "Photo Day 18.0" w sobotę, punktualnie o godz. 12:00 przy biurze przepustek Komendy Wojewódzkiej Policji, przy ul. Taborowej 22. Uwaga! Policjanci proszą o punktualne przybycie, gdyż muzeum znajduje się na zamkniętym terenie, z którego korzysta policja. Osoby spóźnione nie będą mogły dostać się do środka.


Fot: asp. Tomasz Górny/Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

ZOBACZ TAKŻE: Przy Taborowej powstało policyjne muzeum

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: