Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kandydaci nawiązali koalicję i zachęcają "Wybierz szóstkę dla Łazarza!" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kandydaci nawiązali koalicję i zachęcają "Wybierz szóstkę dla Łazarza!"
19-03-2011 23:35   Janusz Ludwiczak
Sześciu kandydatów do Rady Osiedla Święty Łazarz z własnych środków wydało ulotki, w których zachęcają mieszkańców do wybrania "szóstki dla Łazarza!".

"Wybierz szóstkę dla Łazarza!" - zachęcają Tomasz Brojewski, Ewa Chwieszczenik, Marek Kurkowiak, Maria Łazarz, Krzysztof Ostański i Marcin Tomczak. Kandydaci wydali ulotkę z własnej kieszeni, o czym świadczy dopisek "Materiał finansowany ze środków własnych kandydatów".

Kandydaci zamieścili w ulotce swoje zdjęcia, notkę o sobie i informacje o tym, czym chcieliby zająć się w nowej kadencji Rady Osiedla Święty Łazarz.

W ulotce możemy też przeczytać "Ilość postawionych znaków "X" może wynieść sześć i głos oddany w taki sposób jest głosem ważnym".

Portal lazarz.pl pragnie przypomnieć, że w okręgu nr II można głosować w sumie na 17 z 38 kandydatów.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: