Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Maraton w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Maraton w Arenie
11-10-2010 01:37   Janusz Ludwiczak
Przez trzy dni hala Arena była gospodarzem Targów Expo 11. Poznań Maraton. Arena była też po raz pierwszy miejscem, gdzie mieściło się biuro zawodów. Tutaj swoje numery startowe odbierali także uczestnicy 11. Poznań Maraton.

Od czwartku w Arenie odbywały się także Targi Maraton Expo, na których nie tylko biegacze biorący udział w niedzielnym 11.Poznań Maraton mogli zapoznać się z szeroką ofertą sprzętu sportowego, obuwia, odzieży, strojów i odżywek dla biegaczy, słowem wszystko co dla maratończyka jest niezbędne.

Arena po raz pierwszy była miejsce, w którym uczestnicy 11. Poznań Maraton mogli zgłaszać swój udział w zawodach, a także odbierać numery startowe.

W maratonie biorę udział już 6 raz, po to, żeby biegać. Poznański maraton jest bardzo dobrze przygotowany. Bierzemy udział w maratonach m.in. w Warszaiwe, Pile, Krakowie, a nawet Pradze. Biegać warto dla zdrowia oraz w celu pomagania innym. My jesteśmy w Drużynie Szpiku - powiedział Jacek Kasprzak, który wraz z żoną Beatą odebrał w sobotę numer startowy.

Prawdopodobnie w przyszłym roku Arena będzie także miejscem organizacyjnym 12. Poznań Maraton.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: