Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miasta kandydaci dziękują wiceprezydentowi Hincowi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miasta kandydaci dziękują wiceprezydentowi Hincowi
09-09-2010 01:36   Janusz Ludwiczak
Plakaty na billboardach z napisem: "Miasta, kandydaci do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury, dziękują wiceprezydentowi HINCOWI." pojawiły się przy skrzyżowaniu ulic Arciszewskiego i Palacza oraz na ulicy Reymonta. Nie wiadomo kto jest ich autorem.

Plakaty, które pojawiły się także na łazarskich ulicach mogą mieć związek ze sporem na linii Teatr Ósmego Dnia - wiceprezydent Sławomir Hinc - poseł PO Janusz Palikot.

W sierpniu Teatr Ósmego Dnia wystosował list poparcia dla posła Platformy Obywatelskiej, Janusza Palikota. Nie spodobało się to wiceprezydentowi Sławomirowi Hincowi, który zaprosił do siebie na dywanik dyrektor Ewę Wójciak. Według nieoficjalnych informacji wiceprezydent Hinc, który odpowiedzialny jest za sport i kulturę miał grozić wstrzymaniem dofinansowania dla placówki.

Nie wiadomo kto jest autorem banerów. Firma reklamowa nie chce zdradzać jakichkolwiek informacji ze względu na tajemnicę handlową.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (3)

10-09-2010 21:23:25
qaf
Panu Grobelnemu i jego urzędnikom czas powiedzieć STOP. Wybory już z 10 tygodni.
09-09-2010 22:23:19
kokos
Nie poddał się trendowi najazdu na PiS a jest z Po. Tragedia antyczna zawsze przegrany. Pytanie czy gdyby skrytykował szefową teatru za poparcie PiS też wyborcza by tak z nim pojechała ??? Inna sprawa że Nasze miasto nie ma pomysłu na kulturę i oswiatę ;-) a S. Hinc tym bardziej
09-09-2010 12:46:24
tonny
to na pewno sprawka Palikota. a nalezy sie Hincowi, ten czlowiek jest niekompetentny.
Aktualności
Niezapominajka
17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: