Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowe ławki w Parku Kasprowicza będą wygodniejsze, bo zostaną obniżone - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowe ławki w Parku Kasprowicza będą wygodniejsze, bo zostaną obniżone
11-08-2010 01:32   Janusz Ludwiczak
O 5 cm zostaną zagłębione w podłożu nowe ławki, które pojawiły się w Parku Kasprowicza. Mieszkańcy narzekali, że nowe ławki są nie wygodne i za wysokie.

Pod koniec lipca Zarząd Zieleni Miejskiej zaczął montaż nowych ławek, w kształcie litery "S", które zastąpiły stare i już zużyte zielone siedziska.

Nie wszystkim jednak nowe ławki przypadły do gustu. Części osób nie podoba się ich wygląd, ale są też tacy, co narzekają, że nowe ławki są niewygodne i za wysokie.

Zarząd Zieleni Miejskiej (ZZM) na prośby i postulaty mieszkańców, które wpływały do Rady Osiedla Świętego Łazarza postanowił wkopać je o 5 cm niżej.

Jak poinformowała nas Jolanta Szymczak, inspektor Zarządu Zieleni Miejskiej Poznań-Grunwald: ławki zostaną zagłębione poniżej poziomu gruntu, tzn. schowane 5 cm w ziemię.

Pracownicy ZZM zmierzyli wysokość ławek w innych parkach i okazało się, że mają one wysokość 50 cm. Wysokość nowych siedzisk w Parku Kasprowicza wynosiła 60 cm. W sumie na "Arenie" będzie 60 ławek w kształcie litery "S".


R E K L A M A

Komentarze (2)

11-08-2010 10:08:56
TOMI
A nie można od razu wkopać o 10 cm poniżej gruntu ??? Bo i tak będą nadal niewygodne .
11-08-2010 08:23:12
Sławek
Pani Jolanta rozumiem roboty sfinansuje? Może lepiej niech poczeka na jakieś inne uwagi, ja np. patrząc na 2 zdjęcie nie rozumiem tego krawężnika przed ławkami.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: