Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowe ławki w Parku Kasprowicza będą wygodniejsze, bo zostaną obniżone - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowe ławki w Parku Kasprowicza będą wygodniejsze, bo zostaną obniżone
11-08-2010 01:32   Janusz Ludwiczak
O 5 cm zostaną zagłębione w podłożu nowe ławki, które pojawiły się w Parku Kasprowicza. Mieszkańcy narzekali, że nowe ławki są nie wygodne i za wysokie.

Pod koniec lipca Zarząd Zieleni Miejskiej zaczął montaż nowych ławek, w kształcie litery "S", które zastąpiły stare i już zużyte zielone siedziska.

Nie wszystkim jednak nowe ławki przypadły do gustu. Części osób nie podoba się ich wygląd, ale są też tacy, co narzekają, że nowe ławki są niewygodne i za wysokie.

Zarząd Zieleni Miejskiej (ZZM) na prośby i postulaty mieszkańców, które wpływały do Rady Osiedla Świętego Łazarza postanowił wkopać je o 5 cm niżej.

Jak poinformowała nas Jolanta Szymczak, inspektor Zarządu Zieleni Miejskiej Poznań-Grunwald: ławki zostaną zagłębione poniżej poziomu gruntu, tzn. schowane 5 cm w ziemię.

Pracownicy ZZM zmierzyli wysokość ławek w innych parkach i okazało się, że mają one wysokość 50 cm. Wysokość nowych siedzisk w Parku Kasprowicza wynosiła 60 cm. W sumie na "Arenie" będzie 60 ławek w kształcie litery "S".


Komentarze (2)

11-08-2010 10:08:56
TOMI
A nie można od razu wkopać o 10 cm poniżej gruntu ??? Bo i tak będą nadal niewygodne .
11-08-2010 08:23:12
Sławek
Pani Jolanta rozumiem roboty sfinansuje? Może lepiej niech poczeka na jakieś inne uwagi, ja np. patrząc na 2 zdjęcie nie rozumiem tego krawężnika przed ławkami.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: