Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miś z "Misia" na reklamie i telewizji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miś z "Misia" na reklamie i telewizji
17-03-2010 00:51   Janusz Ludwiczak
Targi telewizyjne i reklamy odbyły się w ubiegłym tygodniu na Międynarodowych Targach Poznańskich. Na ekspozycji zwiedzający mogli zobaczyć słynnego misia z filmu "Miś" Stanisława Barei. Natomiast na targach "Poznań Media Expo" prezentowała się m.in. poznańska telewizja WTK.

Smycze reklamowe, kubki i koszulki z nadrukami firm i plotery drukujące olbrzymie reklamy na błyszczącym i kredowym papierze było można zobaczyć na targach reklamowych "Euro Reklama". Po raz pierwszy ekspozycja została podzielona na dwa sektory: Visual Expo - skupiający wystawców i producentów gadżetów i upominków oraz Digital Priting Expo - na którym firmy zaprezentowały najnowsze produkty dla branży drukarskiej dużego i małego formatu.

Równocześnie od 10 do 12 marca odbywały się targi telewizyjne "Poznań Media Expo". Na tych targach spotkali się nadawcy i producenci związani z branżą telewizyjną. Nie zabrakło więc stoisk z wozami transmisyjnymi, antenami satelitarnymi, kamerami. Na jednym ze stoisk prezentowała się m.in. poznańska telewizja WTK.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: