Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Udaremniono bandytę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Udaremniono bandytę
21-01-2010 00:25   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Targi udaremnili dokonanie napadu na osobę transportującą utarg, z jednego z poznańskich marketów. Podczas zatrzymania policjanci odnaleźli w aucie jednego z mężczyzn kominiarki, rękawiczki, kajdanki i dwa pistolety gazowe. Zatrzymane osoby, w tym jedna kobieta, usłyszały zarzuty usiłowania dokonania rozboju. Za tego typu przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania osób zamieszanych w sprawę doszło w tym tygodniu. Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Targi zaczęli weryfikować informacje dotyczące prawdopodobnej próby dokonania napadu. Ofiarą napastników, co wynikało z wiedzy policjantów, mógł paść mężczyzna transportujący utarg, z jednego z poznańskich marketów. Gdy funkcjonariusze upewnili się, że sprawcy mogą chcieć dokonać napadu z bronią w ręku, zdecydowali się na ich zatrzymanie.

W ręce policjantów wpadli dwaj mężczyźni i 26-letnia kobieta. W samochodzie jednego z zatrzymanych odnaleziono kominiarki, rękawiczki, kajdanki i broń.

Wszystko wskazuje na to, że zabezpieczona broń to pistolety gazowe, przy wykorzystaniu których mogło dojść do przestępstwa.
Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty usiłowania dokonania rozboju. Za tego typu przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności.


Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: