Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Modernizacja sygnalizacji na Głogowskiej potrwa dłużej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Modernizacja sygnalizacji na Głogowskiej potrwa dłużej
09-03-2021 10:42   Janusz Ludwiczak
Przedłużą się prace związane z modernizacją sygnalizacji świetlnej na ulicy Głogowskiej. Piesi i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na oznakowanie.

Prace związane z modernizacją sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach ulic: Kanałowej, Strusia, Limanowskiego, Niegolewskich, Rynek Łazarski i Sczanieckiej z Głogowskiej prowadzone są od ubiegłego czwartku. Prace jednak zostały przedłużone:

  • skrzyżowania ul. Głogowskiej z ul. Kanałowa/Strusia/Limanowskiego - możliwe czasowe wyłączenia przedłużono do 11 marca (czwartek),
  • skrzyżowania ul. Głogowskiej z ul. Sczanieckiej/Rynek Łazarski/Niegolewskich - możliwe wyłączneia przedłużone do 12 marca piątek),
  • skrzyżowania ul. Głogowskiej z ul. Potworowskiego/Stablewskiego - możliwe wyłączenia w dniach 9-16 marca.

– Roboty prowadzone są poza szczytem komunikacyjnym, w godzinach od 10:00 do 15:00 i mogą wiązać się z czasowym wyłączeniem sygnalizatorów. Osoby poruszające się w rejonie wymienionych wyżej skrzyżować prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie. Za wszelkie utrudnienia w ruchu przepraszamy – wyjaśnia Agata Kaniewska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich.

Modernizacja "świateł" na Głogowskiej ma na celu zmianę ustawień sterowników, wymianę urządzeń i montaż dodatkowych pętli indukcyjnych, służących do wykrywania pojazdów.

– Od kilku miesięcy na ul. Głogowskiej obowiązuje nowa organizacja ruchu. Aby ruch aut, rowerzystów i pieszych odbywał się w sposób optymalny, zmian wymaga również sygnalizacja świetlna – wyjaśnia Agata Kaniewska z ZDM.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

maj

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

18:30
Łazarz
25. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

maj

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek muzyczny w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem.

21

maj

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Spektakl dla dzieci pt."O królu Nic Nie Robię" w wykonaniu Teatru Krokodyl
- organizatorzy proszą o przyniesienie swoich siedzisk (poduszka, karimata, kocyk)
Wstęp wolny pod warunkiem zachowan

24

maj

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: