Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pod Bałtykiem (za)tańczyli przeciwko przemocy wobec kobiet - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pod Bałtykiem (za)tańczyli przeciwko przemocy wobec kobiet
18-02-2019 00:19   Janusz Ludwiczak
Kilkadziesiąt pań, a nawet trzech panów zatańczyło w niedzielę na dziedzińcu pod biurowcem Bałtyk w ramach ogólnopolskiej akcji "Nazywam się miliard" ("One Bilion Rising"), by wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy wobec kobiet.

Akcja pierwotnie miała odbyć się w walentynki, jednak ze względu na żałobę narodową w związku ze śmiercią i pogrzebem byłego premiera Jana Olszewskiego została przełożona na niedzielę.

Akcja, która odbywa się na całym świecie ma na celu zwrócić uwagę na przemoc wobec kobiet. Uczestnicy poprzez taniec chcieli wyrazić swój sprzeciw. Co ciekawe w akcji wzięło udział również trzech panów.

"One Billion Rising" w Poznaniu odbył się po raz siódmy. Akcję po raz pierwszy zorganizowano w 2013 r. na starym dworcu Poznań Główny.


Komentarze (1)

20-02-2019 13:52:32
eka z małeki
-kiedyś była tzw.niebieska karta,komuś b.przeszkadzała,były ciekawe wypowiedzi,że bicie kobiet należy do naszej tradycji!!!Tak,tak wypowiadali się ludzie o znanych nazwiskach mających się za bardzo wierzących!!!No może ich głęboka wiara na to zezwala,bo ja jako wierzący NORMALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!jakoś sobie takiego postępowania nie wyobrażam.....eka
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: