Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Olimpiada przedszkolaków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Olimpiada przedszkolaków
13-06-2018 06:09   Janusz Ludwiczak
Blisko 300 maluchów wzięło udział w Łazarskich Międzyprzedszkolnych Zawodach Sportowych, które już po raz piąty odbyły się na terenie ogrodu Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego. Była to jedna z nielicznych olimpiad, gdzie każdy zawodnik był zwycięzcą i otrzymał medal.

W poniedziałek, już po raz piąty odbyła się olimpiada przedszkolna, w której wzięło udział ponad 270 dzieci z siedmiu łazarskich przedszkoli - nr 32, 39, 44, 48, 51, 89 i nr 90. Pojawili się również goście z Przedszkola nr 8.

Zawody rozpoczęły się od uroczystego zapalenia znicza olimpijskiego. Każda grupa miała inny kolor koszulek, dzięki temu można było odróżnić poszczególne reprezentacje. Dla młodych sportowców przygotowano w sumie dziesięć konkurencji.

– Dużym przeżyciem dla maluchów był moment zapalenia znicza olimpijskiego, który symbolizował rozpoczęcie dzisiejszych zawodów. Dzieci ćwiczyły w różnych konkurencjach rozwijając sprawność fizyczną. W sumie w zawodach wzięło udział ponad 270 małych uczestników. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchar dla każdej drużyny – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Młodych sportowców zagrzewał Brozi. Na przedszkolaków czekały w przerwie zdrowe przekąski. W zawodach każdy uczestnik był zwycięzcą i zdobywcą podium. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a każda drużyna okolicznościowy puchar.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci w ramach akcji "Lato w Ogrodzie Łazarz"

19

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
XXXLVI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20:30
Kino w bramie ul. Matejki 46
"Obywatelka Jane. Walka o miasto" - film dokumentalny

21:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Dzikie historie" - plenerowe kino letnie na Targach
wstęp wolny

20

lip

do 21-07-2018
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: