Zbierają karmę i koce dla potrzebujących psów i kotów
29-12-2017 21:01   Janusz Ludwiczak
Agnieszka Budnik, mieszkanka ulicy Małeckiego postanowiła zorganizować zbiórkę niepotrzebnych rzeczy dla potrzebujących zwierząt. Do 7 stycznia można przynosić stare koce, a także karmę. Zebrane artykuły zostaną przekazane do schronisk i fundacji opiekującymi się psami i kotami.

Postanowiłam pomóc zwierzętom, które potrzebują naszej pomocy. Najpierw pojawił się pomysł na "fejsbukowej" Nieformalnej Grupie Łazarskiej by zebrać niepotrzebne rzeczy w domu i przekazać je dla schroniska przy Bukowskiej, ale okazało się, że oni na razie mają zapewnione artykuły dla zwierzaków. Dlatego zebrane dary przekażemy do Fundacji Głosem Zwierząt, która adoptuje wiele porzuconych kotów. Artykuły przekażemy również do innych schronisk, m.in. w Gaju i Skałowie – mówi w rozmowie z portalem lazarz.pl Agnieszka Budnik.

Koce, ręczniki, karmę dla psów i kotów (zarówno suchą jak i mokrą) oraz zabawki dla zwierząt można przynosić do organizatorki akcji.

Zbiórka kontynuowana będzie po Nowym Roku, od 3 do 7 stycznia. Artykuły można przynosić na ul. Małeckiego 15 – wyjaśnia Agnieszka Budnik.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 698 039 775.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

kwi

Polska * Poznań * Łazarz
Zakaz handlu w niedziele
► więcej

23

kwi

do 26-04-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Expopower - Międzynarodowe Targi Energetyki
Greenpower - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
Instalacje - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Poznań Media Expo
Securex - Międzynar

24

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Spotkać się między słowami"- wiersze wychowanków Dziennego Ośrodka Adopcyjnego nr 1 w Poznaniu w interpretacji własnej i przyjaciół

25

kwi

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Przez żołądek do kultury cz.5 - Przysmaki z Iranu

26

kwi

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Wernisaż wystawy - Monika Szwed "bez ruch"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: