Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na cmentarzu górczyńskim odprawiono nabożeństwo żałobne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na cmentarzu górczyńskim odprawiono nabożeństwo żałobne
04-11-2008 23:18   Janusz Ludwiczak
1 listopada o godz. 15:00 na cmentarzu górczyńskim z udziałem proboszczów i księży łazarskich parafii oraz wiernych z Parafii Św.Marcina, Św.Floriana i Najświętszego Serca Pana Jezusa, Matki Boskiej Bolesnej, Św.Anny i Chrystusa Sługi odprawione zostało nabożeństwo żałobne.

1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych o godz. 15:00 na wszystkich poznańskich nekropoliach odprawione zostało nabożeństwo żałobne w intencji zmarłych. Metropolita Poznański Arcybiskup Stanisław Gądecki wziął udział w nabożeństwie na cmentarzu parafii s św. Jana Vianneya przy ulicy Lutyckiej, ks. Biskup Zdzisław Fortuniak na Miłostowie, a ks. Biskup Marek Jędraszewski na cmentarzu parafii św. Stanisława Kostki na os.Bolesława Chrobrego, przy ulicy Łowmiańskiego.

Natomiast na Cmentarzu Górczyńskim w nabożeństwie żałobnym uczestniczyli m.in. ks. Prałat Eugeniusz Antkowiak – Proboszcz Parafii Matki Boskiej Bolesnej, ks. Paweł Minta – Proboszcz Parafii Św.Anny, ks. Marian Ciesielski – Proboszcz Parafii Chrystusa Sługi oraz ks. Zygmunt Thimm z Parafii Michała Archanioła. Na uroczystości pojawili się także mieszkańcy Łazarza, Jeżyc i Parafii Św.Marcina, gdzie modlili się nad grobami swoich bliskich oraz uczestniczyli w drodze krzyżowej prowadzącej alejkami cmentarza.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

gru

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert jazzowy w wykonaniu uczniów instrumentalistyki jazzowej PSM II st. im. Fryderyka Chopina

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: