Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona Orkiestra Pawlaka pożegnała lato {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona Orkiestra Pawlaka pożegnała lato {WIDEO}
14-09-2008 22:39   Janusz Ludwiczak
Mimo kapryśnej pogody i tylko 8 stopni ciepła poznaniacy przybyli do Parku Wilsona, aby wspólnie z Orkiestrą Zbigniewa Pawlaka pożegnać lato.

W niedzielne popołudnie w muszli koncertowej Parku Wilsona odbył się koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka na zakończenie lata. Mimo zimnej i niesympatycznej aury na koncercie pojawiło się sporo poznaniaków.

Podczas godzinnego koncertu orkiestra Pawlaka zagrała takie utwory jak: "Amor, Amor, Amor", "World is beautiful". Nie zabrakło także "Ewka, Ewka wróć". Publiczności tak podobał się koncert, że Orkiestra Zbigniewa Pawlaka musiała bisować aż dwukrotnie. Na zakończenie koncertu piosenka "Góralu, czy ci nie żal" porwała publiczność zgromadzoną przy muszli koncertowej, która zaśpiewała razem z solistą, Maciejem Szpalikiem.

Udany koncert to także zasługa muzyków grających na saksofonie, trąbce, puzonie, instrumentach klawiszowych, gitarze elektronicznej i basowej oraz perkusji.

Występy w muszli koncertowej odbywały się od maja do września w każde niedzielne popołudnie. W Parku Wilsona zagrało wiele orkiestr w ramach Letnich Koncertów Promenadowych odbywających się w lipcu i sierpniu. Zaś 11 sierpnia w łazarskim parku pojawili się wykonawcy i tancerze z pięciu krajów - Macedonii, Albanii, Czech, Litwy i Polski w ramach VIII Światowego Przeglądu Folklorystycznego "Integracje 2008".
Ponadto w ramach XIX Dni Łazarza w muszli koncertowej Parku Wilsona odbyły się dwa koncerty "Łazarz się bawi".


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (2)

16-09-2008 09:11:57
Sławomir Tarasiński
Byłem kilka razy na ich koncercie. Teraz niestety nie mogłem. Szkoda bo Orkiestra prezentuje wysoki poziom. Pozostawia daleko w tyle wszystkie dyskietkowe duety. Dla mnie wiekowego człowieka ważne jest to, ze Panowie nie boją się grac polskich utworów. Gratulacje dla Orkiestry i dla Pana Pawlaka.
14-09-2008 23:24:14
marcin
B. udany koncert
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: