Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona Orkiestra Pawlaka pożegnała lato {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona Orkiestra Pawlaka pożegnała lato {WIDEO}
14-09-2008 22:39   Janusz Ludwiczak
Mimo kapryśnej pogody i tylko 8 stopni ciepła poznaniacy przybyli do Parku Wilsona, aby wspólnie z Orkiestrą Zbigniewa Pawlaka pożegnać lato.

W niedzielne popołudnie w muszli koncertowej Parku Wilsona odbył się koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka na zakończenie lata. Mimo zimnej i niesympatycznej aury na koncercie pojawiło się sporo poznaniaków.

Podczas godzinnego koncertu orkiestra Pawlaka zagrała takie utwory jak: "Amor, Amor, Amor", "World is beautiful". Nie zabrakło także "Ewka, Ewka wróć". Publiczności tak podobał się koncert, że Orkiestra Zbigniewa Pawlaka musiała bisować aż dwukrotnie. Na zakończenie koncertu piosenka "Góralu, czy ci nie żal" porwała publiczność zgromadzoną przy muszli koncertowej, która zaśpiewała razem z solistą, Maciejem Szpalikiem.

Udany koncert to także zasługa muzyków grających na saksofonie, trąbce, puzonie, instrumentach klawiszowych, gitarze elektronicznej i basowej oraz perkusji.

Występy w muszli koncertowej odbywały się od maja do września w każde niedzielne popołudnie. W Parku Wilsona zagrało wiele orkiestr w ramach Letnich Koncertów Promenadowych odbywających się w lipcu i sierpniu. Zaś 11 sierpnia w łazarskim parku pojawili się wykonawcy i tancerze z pięciu krajów - Macedonii, Albanii, Czech, Litwy i Polski w ramach VIII Światowego Przeglądu Folklorystycznego "Integracje 2008".
Ponadto w ramach XIX Dni Łazarza w muszli koncertowej Parku Wilsona odbyły się dwa koncerty "Łazarz się bawi".


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (2)

16-09-2008 09:11:57
Sławomir Tarasiński
Byłem kilka razy na ich koncercie. Teraz niestety nie mogłem. Szkoda bo Orkiestra prezentuje wysoki poziom. Pozostawia daleko w tyle wszystkie dyskietkowe duety. Dla mnie wiekowego człowieka ważne jest to, ze Panowie nie boją się grac polskich utworów. Gratulacje dla Orkiestry i dla Pana Pawlaka.
14-09-2008 23:24:14
marcin
B. udany koncert
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert na Powitanie Lata w wykonaniu Eugeniusz Cołty i Piotra Jurkiewicza

22

cze

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Giełda modelarska samochodów

30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: