Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Głogowska do czterech razy sztuka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Głogowska do czterech razy sztuka
25-07-2008 01:12   Janusz Ludwiczak
W czwartek przybyło kolejne utrudnienie na ulicy Głogowskiej. Aquanet wymienił studzienki pomiędzy ul.Sczanieckiej, a VIII LO. Kierowcy musieli korzystać z torowiska tramwajowego, jadąc wzdłuż przystanku. To nie jedyne utrudnienie na Głogowskiej.

W czwartek kierowcy jadący ulicą Głogowską w kierunku Górczyna musieli objeżdżać zamknięta nitkę pomiędzy ul. Sczanieckiej, a budynkiem VIII LO. Dlaczego? Aquanet wymienił studzienki kanalizacyjne. Z dwóch jezdni pozostała kierowcom jedna, prowadząca torowiskiem tramwajowym, wzdłuż przystanku.

Niestety prace nie mają związku z planowaną przebudową skrzyżowania ulic Głogowskiej i Sczanieckiej. Drogowcy z konsorcjum Elmont i Pol-Dróg. We wtorek pisaliśmy, że nie rozpoczęto jeszcze prac. Mija 4 dzień inwestycji, a przebudowy Głogowskiej przy Sczanieckiej jeszcze nie rozpoczęto.

To nie jedyne utrudnienie na Głogowskiej. Przy Dworcu Zachodnim dobiegają końca prace przy awarii kanalizacji deszczowej. Zwężona jest też nitka w kierunku Centrum pomiędzy Kanałowa, a Gąsiorowskich.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: