Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci ostrzegają przed kradzieżami... w szpitalach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci ostrzegają przed kradzieżami... w szpitalach
23-07-2011 00:32   redakcja, asp.szt.Maciej Nowak
Budynek szpitala jest miejscem, w którym przewija się dużo osób. Przestępcy mają tu dużą swobodę działania i wykorzystują istniejącą anonimowość. Osoby odwiedzające szpital zajęte swoja chorobą i chorobą bliskich stają się łatwiejszym celem dla potencjalnego złodzieja.

Dlatego właśnie należy zwracać uwagę na podejrzane osoby kręcące się po terenie szpitala, a o wszelkich nieprawidłowościach informować pracowników tej placówki. Przestępca w porę zauważony i zidentyfikowany nie będzie miał szansy nikogo okraść.

Przebywając na terenie szpitala należy dbać o to, aby odpowiednio zabezpieczyć cenne przedmioty, które ma się przy sobie: pieniądze, telefony komórkowe, biżuterie, drogie zegarki itp.

Nie należy zabierać ze sobą zbędnych rzeczy. Wychodząc z sali lub oddalając się choćby na chwilę, trzeba je pozostawić pod opieką zaprzyjaźnionej osoby lub zabierać ze sobą.

Pozostawiając przed szpitalem pojazd należy sprawdzić, czy został prawidłowo zamknięty, czy nie pozostawiono w nim żadnych przedmiotów, które mogłyby zainteresować złodzieja.

O powyższych zasadach bezpieczeństwa informowali pracowników i chorych funkcjonariusze z Komendy Policji Poznań-Grunwald, którzy w lipcu przeprowadzili działania w ramach prewencji kryminalnej w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego.

asp. szt. Maciej Nowak
Wydział Prewencji
KP Poznań - Grunwald


R E K L A M A

Komentarze (1)

23-07-2011 08:38:59
Poznaniak
oj to tam tez kradną ????
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: