Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Znany astrolog Jacek Kryg opowiadał radiestetom o roku metalowego zająca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Znany astrolog Jacek Kryg opowiadał radiestetom o roku metalowego zająca
18-02-2011 14:27   Janusz Ludwiczak
Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego zaprosiło znanego polskiego astrologa, Jacka Kryga, który wygłosił prelekcję na temat roku chińskiego.

Rok metalowego zająca rozpoczął się 3 lutego i potrwa do 22 stycznia 2012 roku. Jacek Kryg, znany polski astrolog, kulturoznawca, religioznawca, filozof specjalizujący się w zagadnieniach związanych z taoizmem, a także podróżnik po Dalekim Wschodzie, propagator kultury chińskiej i autor licznych książek (m.in. "Życie jako cel", "Filozofia i mistyka Wschodu", "Siła symboli i talizmanów Wschodu", "Astrologia chińska - podręcznik") we wtorek, 8 lutego w Klubie Osiedlowym "Krąg" opowiadał o tegorocznym roku chińskim, którego patronem jest chiński znak zodiaku królik.

Według Jacka Kryga rok metalowego zająca będzie podobny do minionego (2010 roku).
Będzie to rok oszustw politycznych. Popatrzmy na Egipt. Pamiętacie słowa: "przetaksujmy bilety z Tunezji na Egipt".
W tym roku będzie więcej zdrad, nietypowych miłości. Będą rozwijać się choroby weneryczne
- mówił Jacek Kryg.

Jacek Kryg przypomniał, że najwięcej ślubów będzie 11.11.2011 oraz 20.11.2011. Według astrologa będzie to najlepszy okres do zawierania małżeństw.
W tym roku Chińczycy nie biorą praktycznie małżeństw. Zobaczycie, że przyszły rok smoka, będzie dopiero szczęśliwy - przekonywał Jacek Kryg.

Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego zaprasza też w najbliższy wtorek, 22 lutego w godz. od 18 do 20 do Klubu Osiedlowego "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 na drzwi otwarte. Bezpłatnej pomocy udzielają radiesteci i bioenergoterapeuci.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: