Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona pojawiły się pierwsze elementy placu zabaw - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona pojawiły się pierwsze elementy placu zabaw
16-01-2011 00:21   Janusz Ludwiczak
Plac zabaw w Parku Wilsona stał się faktem. Pierwsze elementy - trzy bujaczki pojawiły się kilka tygodni temu. W tym roku montowane będą kolejne elementy placu zabaw. Powstaną m.in. huśtawki i zjeżdżalnia.

W miejscu jednej z trzech piaskownic, która została rozebrana w połowie listopada pojawiły się pierwsze elementy placu zabaw. Są to trzy bujaczki, które służyć będą dzieciom do huśtania się.

Wiosną kontynuowana będzie budowa placu zabaw w Parku Wilsona. W tym roku dzieciom służyć mają m.in. huśtawki, zjeżdżalnia i dinozaur, którego będą odkopywać z piasku. Remont przejdą też pozostałe dwie piaskownice.

Utworzenie placu zabaw w Parku Wilsona kosztować będzie 50 tys. zł. W ubiegłym roku Rady Osiedli: Świętego Łazarza i Targowego przeznaczyły łącznie na to zadanie 14 tys. zł. Z tegorocznym budżecie oba samorządy pomocnicze zaplanowały wydatek 39 tys. zł (z czego 30 tys. zł pochodzić będzie ze środków Rady Osiedla Targowego, a 9 tys. zł z Rady Osiedla Św. Łazarza).


Komentarze (2)

01-02-2011 12:15:12
Melchiorski
Przypominam, że bujaczki służą do bujania. W zimie też można sobie pobujać. Byle nie w chmurach.....
19-01-2011 19:42:19
mama Patryka
No nareszcie. Tylko po co dzieciom teraz w zimie bujaczki? No to mój Patryk będzie mógł w końcu pobawić się wiosną i latem, a jedyną zabawą nie tylko dla niego tylko formowanie babek z piasku.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: