Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Plac zabaw w Parku Wilsona powstanie dopiero w połowie listopada - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Plac zabaw w Parku Wilsona powstanie dopiero w połowie listopada
19-10-2010 01:06   Janusz Ludwiczak
Dopiero za miesiąc w Parku Wilsona pojawią się pierwsze elementy nowego placu zabaw. Są opóźnienia administracyjne w tej sprawie.

Plac zabaw w Parku Wilsona otwarty zostanie jeszcze przed wyborami - tak zapewniał nas Mikołaj Szumski z Wydziału Gospodarki Komunalnej.

W zeszłym tygodniu została zgłoszona decyzja w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę, która powinna się uprawomocnić 21 października. Pierwsze kroki podjęła już Palmiarnia. Sądzę, że plac zabaw powstanie najpóźniej do 12 listopada - powiedział Mikołaj Szumski, Kierownik Oddziału Nadzoru Usług Komunalnych Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta Poznania.

Pierwotnie tak oczekiwana przez mieszkańców, rodziców i dzieci bawialnia miała zostać otwarta według założeń w przyszłą środę.
Myślę, że do ok. 20 października pierwsze elementy powinny się tam pojawić, a między czasie rozebrana zostanie jedna z trzech piaskownic, na miejscu którym pojawią się te pierwsze elementy - tak mówił nam pod koniec września Wojciech Wośkowiak, radny Miasta Poznania i radny Osiedla Świętego Łazarza.

Dziś Wojciech Wośkowiak nie chciał wypowiadać się na ten temat.
Co ja na to poradzę. Mam iść z łopatą i kopać plac zabaw? - skomentował krótko w poniedziałek Wojciech Wośkowiak, Radny Miasta Poznania i członek Rady Osiedla Świętego Łazarza.

W sumie plac zabaw w Parku Wilsona kosztować będzie ponad 50 tys. zł. Tylko w tym roku Rady Osiedli: Targowego oraz Świętego Łazarza przeznaczyły łącznie 14 tys. zł. W przyszłym roku Rada Osiedla Targowego chce wydać na to zadanie 30 tys. zł, zaś Rada Osiedla Świętego Łazarza kolejne 9 tys. zł.

Pozostaje więc pytanie. Czy nie lepiej poczekać z otwarciem placu zabaw w Parku Wilsona na wiosnę?


Komentarze (3)

19-10-2010 16:56:55
mama Patryka
To było do przewidzenia. Szkoda, ze dzieci mają się tam bawić zimą, w śniegu. Naprawdę p. red. ma rację.Poczekać stym do wiosny.
19-10-2010 11:03:25
mimoza
Skoro jesteś taka madra sama startuj na radna, masz okazje jeszcze do piatku sie zapisac. Zobaczymy co nam bedziesz miala do zaoferowanuia.
19-10-2010 10:12:20
kaśka
No jak zwykle. Polityk który dużo gada, a nic nie robi. Jak przyjdzie co do czego to chowa głowe w piasek. Czas na nowych ludzi. Dlatego Dudziakowej i Wośkowiakowi mówię NIE. Wiele się napracowali przez tykle lat. Czas na zmiany.
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

07

gru

do 10-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Międzynarodowe Zawody Jeździeckie i Targi Sprzętu Jeździeckiego

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 11:00-18:00

08

gru

Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Kiermasz bożonarodzeniowy
• klasowe kawiarenki pełne pyszności
• stoiska z rękodziełem
• fotobudka
w godz. 17:00-19:00

15

gru

18:00
II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Charytatywny spektakl świąteczny na podstawie słynnej sztuki "Dziadek do orzechów"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: