Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont podwórka przy ul. Małeckiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont podwórka przy ul. Małeckiego
21-09-2010 22:48   Janusz Ludwiczak
Fundacja All For Planet rozpoczęła rewitalizację podwórka przy ulicy Małeckiego 23.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace przy rewitalizacji podwórka przy ulicy Małeckiego 23. Obecnie trwa zrywanie nawierzchni.

Do połowy października podwórko ma zmienić się nie do poznania. W miejscu muru oddzielającego od siebie dwa podwórka powstanie drewniany ażurowy kwietnik pokryty zielenią. Zabudowana zostanie wiata na śmietniki, pod którą znajdą się pojemniki do segregacji śmieci oraz na odpady komunalne. Projekt, który został zaakceptowany przez mieszkańców zakłada też powstanie placu zabaw i drewnianych mebli, służących jako siedziska.
Na podwórku przewidziano także stojaki dla rowerów, a w środkowej części powstanie więcej zieleni. Zasadzone zostanie bukowe drzewo oraz różnego rodzaju kwiaty, m.in. azalie i kaliny.

Podwórko przy ulicy Małeckiego 23 zostanie wyremontowane w ramach akcji "Zielone Podwórka", którego organizatorem jest Fundacja All For Planet. Więcej pisaliśmy w artykułach: Podwórko na Małeckiego 23 zmieni swoje oblicze i się zazieleni oraz Tak będzie wyglądało po rewitalizacji podwórko przy Małeckiego...


Komentarze (1)

21-09-2010 22:54:47
Sławek
Jetem ciekaw jak to wyjdzie. U mnie na szczęście znalazły się Panie które ładnie zadbały by z podwórka zrobić namiastkę ogródka. Wyszło nieźle, zastanawiam się czy nie zarekomendować ich do pracy w Parku Wilsona, albo kolejnej renowacji lejka:)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: