Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Galeria "Na Strychu" ma już 5 lat {MP3} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Galeria "Na Strychu" ma już 5 lat {MP3}
26-07-2010 01:34   Janusz Ludwiczak
5-lecie swojej działalności obchodziła Galeria "Na Strychu" Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury, która mieści się na poddaszu budynku dawnej komendy przy ulicy Wyspiańskiego 7.

12 czerwca 5-lecie działalności świętowała Galeria "Na Strychu" Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sympatyków Kultury (STiSK) przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Dokładnie 9 czerwca 2005 roku wernisaż inauguracyjny rozpoczął działanie sali wystawienniczej Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury. Lokal pod Galerię "Na Strychu" wskazał generał Henryk Tusiński - ówczesny Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu i członek honorowy Stowarzyszenia.

W ciągu pięcioletniej działalności w Galerii "Na Strychu" zorganizowano w sumie 32 wystawy, przeprowadzono warsztaty dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym w ramach programu "Z wizytą W Galerii". Każdego lata w galerii organizowane są warsztaty plastyczne "Wakacje z artystą". Co roku, w okresie świąteczno-noworocznym w Galerii "Na Strychu" odbywają się spotkania połączone ze wspólnym kolędowaniem i rodzinnym muzykowaniem.

Podczas urodzin Galerii "Na Strychu" nie mogło zabraknąć życzeń, podsumowań i planów na przyszłość. Nie zabrakło oczywiście jubileuszowego tortu. Na zakończenie odbył się wernisaż jubileuszowej wystawy "Anioły w bieli i błękicie".

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Barbarą Kubiak-Sobczak, prezes Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury przy KWP w Poznaniu z okazji 5-lecia Galerii "Na Strychu":


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: