Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Znów pękła rura - tym razem wodociągowa. Skrzyżowanie ulic Hetmańskiej i Reymonta było sparaliżowane - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Znów pękła rura - tym razem wodociągowa. Skrzyżowanie ulic Hetmańskiej i Reymonta było sparaliżowane
09-07-2010 22:33   Janusz Ludwiczak
Z powodu awarii kanalizacyjnej przez cały piątek skrzyżowanie ulic Arciszewskiego, Reymonta, Hetmańskiej i Grochowskiej było sparaliżowane. Z ruchu wyłączony był jeden pas ruchu, a na ulicach dojazdowych do skrzyżowania tworzyły się ogromne korki.

Już w czwartek popołudniu na ulicy Reymonta pojawiły się mały strumyk wody. W piątek rano okazało się, że pod skrzyżowaniem ulic Reymonta i Hetmańskiej doszło do awarii wodociągowej. Na miejscu pojawiły się ekipy Aquanetu, które przez cały dzień usuwały powstałą usterkę.

Przez cały piątek skrzyżowanie ulic Arciszewskiego/Grochowska/Reymonta/Hetmańska było sparaliżowane. Z ruchu wyłączony był prawy pas na ulicy Hetmańskiej i na ulicy Reymonta.
Największe korki tworzyły się w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym. Na szczęście sytuacja wróciła już do normy.

To kolejna awaria wodociągowa w ostatnim czasie. W połowie czerwca z powodu awarii kanału ogólnospławnego zapadła się jezdnia na ulicy Chociszewskiego. Dwa dni później opodal, na ulicy Głogowskiej tuż za skrzyżowaniem z Niegolewskich doszło do kolejnej awarii kanalizacyjnej, w skutek której zapadła się jedna nitka jezdni.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: