Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie będzie już targów gier i multimediów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie będzie już targów gier i multimediów
18-05-2010 22:34   Janusz Ludwiczak
PGA - Poznań Game Arena, Targi Multimediów i Rozrywki nie będą już organizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Impreza pod nową nazwą ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video przenosi się do Warszawy.

PGA - Poznań Game Arena, czyli Targi Multimediów i Rozrywki, które były organizowane zawsze jesienią przez sześć ostatnich lat przeszły do historii Poznania.

Tylko w ubiegłym roku targi Poznań Game Arena odwiedziło 30 tysięcy widzów. Organizatorzy przeniesienie imprezy do stolicy argumentują chęcią dalszego rozwoju tego typu targów.

Dotychczasowe Targi Multimediów i Rozrywki przekształcają się w ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. Odbędą się w dniach od 22 do 24 października w Centrum Expo XXI w Warszawie. Nadal imprezę tę organizować będą Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zakres tematyczny nowych targów poszerzony ma zostać o telewizory, sprzęt audio, telefony komórkowe, kina domowe, technologie 3D i komunikację bezprzewodową.

Na razie nie wiadomo, czy targi o podobnej tematyce będą odbywać się w Poznaniu. W ciągu sześciu lat PGA odwiedziło blisko 100 tysięcy osób.


Komentarze (2)

19-05-2010 10:18:02
max
Przykre, że znika kolejna impreza targowa. Wystarczyło, że już w zeszłym roku nie było międzynarodowych zawodów jeździeckich
19-05-2010 09:34:33
REDAKCJA
Na portalu lazarz.pl nie używamy wulgaryzmów.
Aktualności
Niezapominajka
16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: