Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od planszówek po paintball i komputerowe {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od planszówek po paintball i komputerowe {WIDEO}
29-10-2009 13:42   Janusz Ludwiczak
Kilka tysięcy fanów gier zjechało w połowie października na szóstą już edycję Targów Multimediów i Rozrywki Poznań Game Arena. Na targach nie zabrakło gier planszowych, karcianych, figurkowych, a także komputerowych i konsolowych. Miłośnicy paitballa mogli toczyć rozgrywki w specjalnie przygotowanym dla nich pawilonie.

Tylko w pierwszym dniu Targi Multimediów i Rozrywki Poznań Game Arena odwiedziło ponad 20 tysięcy fanów gier. Targi gier już po raz szósty odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Poznań Game Arena podzielona była na cztery strefy. I tak w pawilonie nr 8 spotkali się miłośnicy gier planszowych, karcianych i figurkowych. Nie zabrakło warhammera, szachów "karciarzy" - nic dziwnego, bo jak mówi jedno z przysłów: "kto gra w karty, ten ma łeb obdarty".

Z kolei cały pawilon nr 7 mieli do dyspozycji uczestnicy zabaw paintaballowych. W "czteropaku" nie zabrakło miłośników gier komputerowych i na konsolach. Równocześnie odbywały się pokazy, premiery gier, konkursy, pokazy gier i koncerty.

Na tegorocznej edycji Poznań Game Arena nie zabrakło znanych osobistości. Zwiedzający mogli spotkać znanego komentatora sportowego Dariusza Szpakowskiego, piłkarzy Lecha Poznań, a swój koncert zagrali znani DJ - Kalwi i Remi.

Swoje stoisko miało też Stowarzyszenie Mensa, które promowało gry planszowe, jako nie tylko forma rozrywki, ale sposób rozwoju abstrakcyjnego myślenia.

Kolejna, już siódma edycja Targów Multimediów i Rozrywki Poznań Game Arena odbędzie się za rok, w dniach od 8 do 10 października 2010 roku.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: