Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W biletomacie przy Dworcu Zachodnim doładujemy komkartę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W biletomacie przy Dworcu Zachodnim doładujemy komkartę
25-09-2009 00:26   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku m.in. w biletomacie przy Dworcu Zachodnim będziemy mogli doładować komkarty.

Od poniedziałku Zarząd Transportu Miejskiego umożliwi doładowanie komkarty w pięciu biletomatach na terenie Poznania. Oprócz biletomatu przy Dworcu Zachodnim sieciówkę doładujemy na pętli tramwajowej Dębiec, na przystanku "Fredry", stacji PST "Al.Soldarności" oraz przystanku autobusowym przy Małych Garbarach.

Komkarty doładować będzie można minimum na okres miesiąca lub 30 dni. W biletomatach bilety trasowe będzie można tylko wydłużać - przebieg "trasówki" będzie można zmienić tylko w punktach sprzedaży biletów ZTM. Na razie w biletomatach nie będzie możliwe doładowanie elektronicznych legitymacji studenckich.

Nie wiadomo kiedy komkarty doładować będzie w pozostałych biletomatach - m.in. przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej oraz na przystanku "Arciszewskiego". Nie wiadomo też, kiedy będziemy mogli płacić w biletomatach kartami płatniczymi.


Komentarze (2)

25-09-2009 21:56:54
doni
Tylko w 5 biletomatach, pogięło ich? ZTM przypomnę, że ma 40 biletomatów, nie tylko 5. Kiedy w końcu doczekamy się też biletomatu na Moście Teatralnym i ROndzie Kaponiera? Owszem jest na Bałtyku, ale Kaponiera też jest głównym węzłem przesiadkowym!
25-09-2009 14:43:56
max
Dlaczego komkart nie wprowadzą od razu we wszystkich biletomatach? Nie rozumiem tego?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: