Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Dworcu Zachodnim i na Górczynie też nie działają biletomaty - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Dworcu Zachodnim i na Górczynie też nie działają biletomaty
24-08-2009 20:15   Janusz Ludwiczak
Pasażerowie MPK i ZTM nie kupią biletów w automacie nie tylko przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej, ale i przy Dworcu Zachodnim i na Górczynie.

W piątek informowaliśmy o niedziałającym biletomacie przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Jak się okazuje napis "Urządzenie nieczynne! Przepraszamy awaria automatu. Najbliższy punkt sprzedaży biletów znajduje się ul. Głogowska 133" mogą pasażerowie MPK i ZTM zobaczyć także na automatach na pętli, na Górczynie oraz przy Dworcu Zachodnim.

Biletomaty te nie działają od kilku dni. Tak samo było też w poniedziałek. W zeszłym roku miasto zakupiło 40 automatów biletowych, z czego trzy znalazły się na Łazarzu: na przystankach "Głogowska/Hetmańska", "Arciszewskiego" oraz przy Dworcu Zachodnim. Obecnie łazarscy pasażerowie bilety w biletomacie mogą kupić jedynie na ulicy Arciszewskiego.

Zbigniew Rusak, dyrektor ZTM w naszej rozmowie zapewnił, że we wtorek osobiście sprawdzi czy i gdzie nie działają biletomaty. Usterki mają zostać naprawione najszybciej jak będzie to możliwe. Sprawdzimy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: