Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pieśni Średniowiecznych Pielgrzymów zabrzmiały w kościele Św.Anny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pieśni Średniowiecznych Pielgrzymów zabrzmiały w kościele Św.Anny
27-05-2009 01:09   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, w kościele Św.Anny odbył się koncert Pieśni Średniowiecznych Pielgrzymów w wykonaniu zespołów Ars Nova i Preambulum.

W niedzielę, w kościele Św.Anny odbył się kolejny z cyklów koncertów Pieśni Średniowiecznych Pielgrzymów. Tym razem wystąpiły zespoły Ars Nova i Preambulum.

Podczas niedzielnego koncertu w murach neogotyckiego i poewangelickiego kościoła Św.Anny zabrzmiały utwory z rękopisu El Vermella z XV wieku z klasztoru Benedyktów w Monterrat w hiszpańskiej Katalonii.

Niedzielny koncert był jednym z ostatnich przed wakacyjną przerwą. Pieśni Średniowiecznych Pielgrzymów będzie można znów usłyszeć jesienią.

Festiwal Pieśni Średniowiecznych Pielgrzymów został zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Kultury i Sztuki przy współpracy Instytutu im. Oskara Kolberga w Poznaniu, Archiwum Archidiecezjalnego w Poznaniu i Parafii Św.Anny. Mecenatem koncertów jest miasto Poznań, które także dofinansowało koncerty.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: