Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W babskim kręgu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W babskim kręgu
11-04-2016 22:27   Janusz Ludwiczak
Klub Osiedlowy "Krąg" postanowił organizować cykliczne spotkania dla pań i młodych mam. W kwietniowe środy odbędą się m.in. babski wieczór filmowy oraz spotkanie z architektą wnętrz o upiększeniu mieszkania.

Wiele poznanianek narzeka, że brakuje im koleżanek, z którymi mogłyby się spotkać, by pogadać o ciuchach, codziennych sprawach, czy zwyczajnie poplotkować, albo po prostu wyrwać się z domu. Zapraszamy młode mamy, panie , które chciały by się spotkać i porozmawiać o babskich sprawach, wymienić poglądami, ciuchami i co nam będzie w duszy grało – mówi Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

W środę, 13 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się babski wieczór filmowy, podczas którego uczestniczki będą mogły obejrzeć kilka ciekawych projekcji, które opowiadają o Kathleen, która dziedziczy po matce małą księgarnię, o duńskiej pisarce Karen Blixen oraz o Touli, która próbuje uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych.

W kolejną środę, 20 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z dr Hanną Cytryńską, architekt wnętrz zatytułowane "Mieszkanie przyjazną przestrzenią dla człowieka", podczas którego będzie można się jak niewielkim kosztem można upiększyć swoje mieszkanie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: