Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W babskim kręgu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W babskim kręgu
11-04-2016 22:27   Janusz Ludwiczak
Klub Osiedlowy "Krąg" postanowił organizować cykliczne spotkania dla pań i młodych mam. W kwietniowe środy odbędą się m.in. babski wieczór filmowy oraz spotkanie z architektą wnętrz o upiększeniu mieszkania.

Wiele poznanianek narzeka, że brakuje im koleżanek, z którymi mogłyby się spotkać, by pogadać o ciuchach, codziennych sprawach, czy zwyczajnie poplotkować, albo po prostu wyrwać się z domu. Zapraszamy młode mamy, panie , które chciały by się spotkać i porozmawiać o babskich sprawach, wymienić poglądami, ciuchami i co nam będzie w duszy grało – mówi Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

W środę, 13 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się babski wieczór filmowy, podczas którego uczestniczki będą mogły obejrzeć kilka ciekawych projekcji, które opowiadają o Kathleen, która dziedziczy po matce małą księgarnię, o duńskiej pisarce Karen Blixen oraz o Touli, która próbuje uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych.

W kolejną środę, 20 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z dr Hanną Cytryńską, architekt wnętrz zatytułowane "Mieszkanie przyjazną przestrzenią dla człowieka", podczas którego będzie można się jak niewielkim kosztem można upiększyć swoje mieszkanie.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: