Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Porsche z klocków Lego i piękne panie - prawie wszystko dla fanów czterech kółek {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Porsche z klocków Lego i piękne panie - prawie wszystko dla fanów czterech kółek {GALERIA ZDJĘĆ}
02-04-2016 11:17   Janusz Ludwiczak
Najnowsze modele samochodów, a także motocykli, a nawet kamperów można oglądać na targach motoryzacyjnych Motor Show, które do niedzieli odbywają się na MTP. Zwiedzający mogą w jedenastu targowych zobaczyć luksusowe, sportowe i zabytkowe auta.

Podczas największej w Polsce imprezy motoryzacyjnej wystawcy i producenci samochodów prezentują ponad 60 polskich i kilka europejskich premier. W jedenastu pawilonach można oglądać ekspozycje ponad 200 wystawców, wśród których prezentowane będą takie marki jak Rolls-Royse, Porche, Jaguar, Ferrari, a także Ford, Fiat, Mercedes, Volkswagen, Skoda, Kia, Nissan czy BMW.

Targi Motor Show podzielone będą na cztery salony tematyczne: samochodowy, motocyklowy, ciężarowy i caravaningu. Przygotowaliśmy wiele wydarzeń towarzyszących takich jak kolejna edycja Motor Show Truck, wystawa Automobilklubu Wielkopolskiego poświęcona 95-leciu marki Fiat w Polsce, Wystawa Aut Modyfikowanych czy Zlotu Caravaningowego – zapowiada Dariusz Wawrzyniak, dyrektor targów Motor Show.

Targi Motor Show można zwiedzać w sobotę i niedzielę w godz. od 10:00 do 18:00. Bilety wstępu kosztują 20 złotych.


Fot: Tomasz Nowak (1,2-40), Janusz Ludwiczak (1,41-71)

ZOBACZ TAKŻE: Ponad 113 tysięcy osób odwiedziło Motor Show

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: