Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy chcą zebrać paczki dla potrzebujących dzieci - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy chcą zebrać paczki dla potrzebujących dzieci
28-03-2016 23:39   Janusz Ludwiczak
Internauci z Nieformalnej Grupy Łazarskiej postanowili wspomóc najmłodszym mieszkańców dzielnicy w wieku od 8 miesięcy do 15 lat. – Chcemy wspomóc dzieci z naszego osiedla. Z zebranych środków zakupione będą zabawki, kredki, malowanki czy przybory szkolne. Stawiamy na rzeczy praktyczne, aby służyły dzieciom dłuższy czas – tłumaczy Agnieszka Glapa, radna Osiedla Św. Łazarz, pomysłodawczyni akcji.

W grudniu zeszłego roku z kilkorgiem mieszkańców Łazarza wpadliśmy na pomysł wspomożenia kilku rodzin z naszego osiedla na święta. Akcja była bardzo szybka, wybraliśmy 2 potrzebujące rodziny, dla których zebraliśmy prawie 1200 zł. W związku z tym postanowiliśmy powtórzyć ten pomysł, jednak tym razem akcję skierować jedynie do dzieci. Początkowo wybraliśmy 14 osób w wieku od 8 miesięcy do 16 lat, jednak zgłaszają się kolejne wielodzietne potrzebujące rodziny i właściwie tych dzieci jest już 27... Wszystko zależy od tego, ile zbierzemy, chcemy obdarować wszystkich – wyjaśnia Agnieszka Glapa, członek Rady Osiedla Św. Łazarz, pomysłodawczyni akcji.

Zbiórka pod hasłem "Paczki dla dzieciaków z Łazarza" prowadzona jest w serwisie zrzutka.pl. Można również samemu dostarczyć potrzebne artykuły.

Zbieramy rzeczy praktyczne jak zabawki, kredki, malowanki czy przybory szkolne. Chcemy kupić praktyczne produkty, aby służyły dzieciom dłuższy czas. Liczymy, że tak jak w grudniu akcja zakończy się takim sukcesem i obdarujemy jak najwięcej potrzebujących dzieci – dodaje Agnieszka Glapa.

Akcja potrwa do 10 kwietnia. Więcej informacji pod numerem telefonu 607 240 574.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: