Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ray Wilson odwiedził jednostkę przy Grunwaldzkiej i został na chwilę strażakiem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ray Wilson odwiedził jednostkę przy Grunwaldzkiej i został na chwilę strażakiem
26-03-2016 08:47   Janusz Ludwiczak
Ray Wilson, wokalista zespołu Genesis i Stiltskin postanowił spełnić jedno ze swoich marzeń z dzieciństwa. W środę wieczorem został na chwilę strażakiem. Znany muzyk odwiedził Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej. Podczas wizyty poznał specyfikę służby i zobaczył cały sprzęt strażacki.

W środę wieczorem naszą jednostkę odwiedził Ray Wilson. Wizyta ta okazała się spełnieniem jego dziecięcych marzeń, podczas której mógł zapoznać się ze specyfiką służby oraz sprzętem będącym na wyposażeniu naszej jednostki – informują strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Grunwaldzkiej 16a.

Ray Wilson ma 47 lat, z pochodzenia jest Szkotem, ale od kilku lat mieszka w Poznaniu. Wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów był członkiem zespołów Genesis, Guaranted Pure, Stiltskin i Cut.

W maju 2012 roku, Ray Wilson, odebrał od wiceprezydenta Poznania, Akt Nadania Tytułu Ambasadora Poznania, Miasta – Gospodarza Euro 2012. Jest założycielem i fundatorem działającej w Poznaniu fundacji, której głównym celem jest wspieranie i aktywizacja osób z marginalizowanych warstw społecznych.


Komentarze (1)

26-03-2016 13:31:16
Negatyw
Choć dla Genesis był tylko małym epizodem, to z takiego "poznaniaka" możemy być dumni.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: