Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tablice informacyjne w tunelu pod ul. Matyi mogły spaść na głowy przechodniów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tablice informacyjne w tunelu pod ul. Matyi mogły spaść na głowy przechodniów
25-03-2016 13:21   Janusz Ludwiczak
W ubiegłym tygodniu nasz Czytelnik informował, że w w przejściu podziemnym pod ul. Matyi spadła tablica informacyjna, która zawieszona była nad schodami. Gdyby tablica spadła na przechodnia mogłoby dojść do tragedii. Tymczasem inne tablice w każdej chwili mogły spaść na głowy pieszych.

Spadła tablica informacyjna zawieszona w przejściu przy Matyi. Dobrze, że nikomu się nic nie stało. Jednakże na tandetnych plastykowych kołkach fi10 przy trasie, gdzie drgania tramwajów i autobusów jest to fuszerka wykonawcy. W przejściu są jeszcze cztery takie tablicealarmował nas w ubiegłym tygodniu, nasz internauta Karol Kroll na Kontaktowej Platformie Czytelników (24@lazarz.pl).

Nasz Czytelnik w czwartek przechodząc przejściem podziemnym pod ul. Matyi zauważył, że kolejne tablice informacyjne mogą w każdej chwili spaść na głowy przechodniów.

Dziś na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich zdemontowano tablice.

Dziękujemy za sygnał. Tablice kierunkowe na zlecenie ZDM zostały zdemontowane. Zostaną one zamontowane w sposób skuteczny i zapewniający pieszym bezpieczne korzystanie z przejścia – tłumaczy Tomasz Libich z Zarządu Dróg Miejskich.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: "O mały włos o tragedii" - odpadła ciężka tablica informacyjna w przejściu podziemnym pod ul. Matyi

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

25-03-2016 19:37:42
tak i tik i tak
o oj oj krok od nieszczęscia.......
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: