Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Arena znów wypełni się przedszkolakami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Arena znów wypełni się przedszkolakami
21-03-2016 07:28   Janusz Ludwiczak
W tym tygodniu Arena będzie miejscem zmagań w ramach 14. edycji zawodów Sportowy Zajączek. Jest to największa tego typu impreza dla przedszkolaków w Poznaniu.

Przez cztery dni Arena będzie oblegana przez najmłodszych mieszkańców, którzy wezmą udział w "Sportowym Zajączku".

Każdego dnia zawodów w rywalizacji uczestniczyć będzie kilka drużyn liczących od 15 do 30 dzieci, zgłoszonych przez poznańskie przedszkola. Najmłodsi ścigają się w konkurencjach nawiązujących do zbliżających się Świąt Wielkanocnych – skoki zajęcze czy wyścig z koszyczkiem wielkanocnym. Oprócz rywalizacji organizatorzy zapewniają liczne atrakcje w postaci dmuchanych zamków i zabaw z animatorami – zapowiada Błażej Daracz, rzecznik POSiR.

Odbywająca się od 2003 roku impreza co roku przyciąga tłumy dzieci oraz ich opiekunów. Każdego dnia Arena będzie gościć ok. 300 przedszkolaków, którzy wezmą udział w 10 przygotowanych specjalnie dla nich konkurencjach. Oprócz zmagań sportowych na najmłodszych czekać będą trampoliny, dmuchane zamki, zajęcia artystyczne i taneczne.

W ubiegłorocznej edycji "Sportowego Zajączka" wzięło udział 1200 pięciolatków i sześciolatków, dopingowanych przez liczne grono dziadków i rodziców. Organizatorem akcji są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy. Sportowy Zajączek odbywa się dzięki wsparciu Wydziału Sportu i Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania. Środki na organizację pochodzą z tzw. funduszu antynarkotykowego, który dotuje działania edukacyjne i sportowe dla dzieci, propagując wśród najmłodszych zdrowy i aktywny tryb życia.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

20

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu - robienie wieńców lei do tańca i printowanie hawajskich spódnic
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: