Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Lazarz.pl LIVE - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Lazarz.pl LIVE
18-03-2016 01:17   Janusz Ludwiczak
Specjalnie dla Państwa będziemy transmitować na żywo różne wydarzenia odbywające się na Łazarzu.

Po przeprowadzonych pomyślnie testach wprowadzamy projekt "Lazarz.pl LIVE - transmisje na żywo". Specjalnie dla Państwa będziemy transmitować na żywo różne wydarzenia odbywające się na Łazarzu.

W środę relacjonowaliśmy dla Państwa spotkanie Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza, a w kolejnego dnia przedstawienie "Powitanie wiosny" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 51, w Magnolii oraz koncert zespołu Bajka z Domu Kultury Orle Gniazdo, które również odbyły się w Klubie Osiedlowym "Krąg". Nasze wideo relacje dostępne są przez 24 godziny od transmisji na stronie www.live.lazarz.pl.

Aby śledzić nasze transmisje na żywo w przeglądarce należy wejść na stronę: www.live.lazarz.pl (w przypadku zakończenia transmisji trzeba odświeżyć stronę - klawisz F5) lub zainstalować aplikację Periscope w swoim smartfonie.

Informacje o transmisjach na żywo (zapowiedzi) pojawiać będą się na naszym Twitterze oraz na stronie głównej portalu lazarz.pl.


R E K L A M A

Komentarze (1)

18-03-2016 09:46:18
MM
Bardzo fajny pomysł
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: