Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Lazarz.pl LIVE - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Lazarz.pl LIVE
18-03-2016 01:17   Janusz Ludwiczak
Specjalnie dla Państwa będziemy transmitować na żywo różne wydarzenia odbywające się na Łazarzu.

Po przeprowadzonych pomyślnie testach wprowadzamy projekt "Lazarz.pl LIVE - transmisje na żywo". Specjalnie dla Państwa będziemy transmitować na żywo różne wydarzenia odbywające się na Łazarzu.

W środę relacjonowaliśmy dla Państwa spotkanie Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza, a w kolejnego dnia przedstawienie "Powitanie wiosny" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 51, w Magnolii oraz koncert zespołu Bajka z Domu Kultury Orle Gniazdo, które również odbyły się w Klubie Osiedlowym "Krąg". Nasze wideo relacje dostępne są przez 24 godziny od transmisji na stronie www.live.lazarz.pl.

Aby śledzić nasze transmisje na żywo w przeglądarce należy wejść na stronę: www.live.lazarz.pl (w przypadku zakończenia transmisji trzeba odświeżyć stronę - klawisz F5) lub zainstalować aplikację Periscope w swoim smartfonie.

Informacje o transmisjach na żywo (zapowiedzi) pojawiać będą się na naszym Twitterze oraz na stronie głównej portalu lazarz.pl.


Komentarze (1)

18-03-2016 09:46:18
MM
Bardzo fajny pomysł
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: