Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Krąg" zaprasza seniorów i dzieci na "Tydzień z internetem" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Krąg" zaprasza seniorów i dzieci na "Tydzień z internetem"
16-03-2016 08:31   Redakcja
Klub Osiedlowy "Krąg" zaprasza do udziału w ogólnoeuropejskiej kampanii "Tydzień z internetem". Motywem przewodnim tegorocznej, już szóstej edycji akcji jest świadome korzystanie z sieci oraz bezpieczne zakupy przez internet.

W piątek, 18 marca o godz. 12:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 odbędzie się spotkanie "Bezpieczny e-konsument", które jest skierowane do osób dorosłych, ale również całych rodzin.

Uczestniczące w spotkaniu osoby wezmą udział w quizie, dzięki któremu dowiedzą się m. in. jak tworzyć odpowiednie hasła do komputerów czy poczty elektronicznej. Jak bezpiecznie płacić za zakupy w sieci, i jakie prawa przysługują kupującym w internecie, a także których danych nie powinniśmy podawać sprzedawcy, jak sprawdzać wiarygodność sklepów internetowych – zapowiada Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

"Tydzień z internetem" to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje internet. Co roku włącza się w nią kilkadziesiąt krajów. W Polsce, w ciągu pięciu edycji, w kampanii wzięło udział już 1 200 instytucji i ponad 48 tysięcy osób. Koordynatorem akcji jest organizacja pozarządowa Telecentre-Europe. W Polsce koordynuje ją Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Patronami honorowymi "Tygodnia z internetem 2016" są Ministerstwo Cyfryzacji i Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: