Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kierowców czekają utrudnienia na Moście Dworcowym i Grunwaldzkiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kierowców czekają utrudnienia na Moście Dworcowym i Grunwaldzkiej
11-03-2016 16:01   Janusz Ludwiczak
Przez cały weekend w związku z awaryjną naprawą podpór wyłączone z ruchu będą dwa pasy ruchu na Moście Dworcowym. Kierowców utrudnienia czekają również na ulicy Grunwaldzkiej przy skrzyżowaniu z Matejki.

W związku z awaryjną naprawą podpór i płyty pomostowej w dniach od 12 do 16 marca obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu na północnej jezdni Mostu Dworcowego (w stronę MTP) – informuje Miejski Inżynier Ruchu.

I tak w sobotę od godz. 6 do poniedziałku, 14 marca godzin rannych z ruchu wyłączone będą dwa prawe pasy północnej jezdni Mostu Dworcowego. Ruch odbywać będzie się tylko jednym pasem, najbliżej torowiska tramwajowego. Z kolei od poniedziałku do środy włącznie z ruchu wyłączony będzie lewy pas jezdni w stronę Targów.

W miejscu prowadzonych prac prowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h. W przypadku zbyt dużych korków wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Roosevelta z Mostem Dworcowym, a ruchem będą kierować policjanci.

To nie jedyne utrudnienia jakie czekają w weekend kierowców. W sobotę 12 marca w związku z pracami w pasie drogowym wyłączony z ruchu będzie krótki odcinek prawego pasa ul. Grunwaldzkiej w kierunku centrum, przed skrzyżowaniem z ul. Matejki. Prędkość maksymalna w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/godz.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: