Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Randka trzeciego wieku, ślub i wesele - seniorzy świętowali Dzień Kobiet... i Mężczyzn - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Randka trzeciego wieku, ślub i wesele - seniorzy świętowali Dzień Kobiet... i Mężczyzn
10-03-2016 01:15   Janusz Ludwiczak
Dzień po święcie kobiet i w przededniu Dnia Mężczyzn w Dziennym Domu Pomocy "Klub Centrum" przy ul. Konopnickiej odbyły się spektakle kabaretowe i występy muzyczne, którzy przygotowali sami seniorzy.

W środę w Dziennym Domu Pomocy - filia nr 1 Klub "Centrum" przy ul. Konopnickiej obchodzono Dzień Kobiet i Mężczyzn.

Nie zabrakło występów zespołu Jesienny Liść i chóru Jesienne Róże, który zaśpiewał takie piosenki jak "Gdzie Ci mężczyźni" czy "Ach te baby". Seniorzy przygotowali również przedstawienia i scenki kabaretowe, m.in. randkę trzeciego wieku, która zakończyła się zaślubinami: "ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz że Cię nie opuszczę aż do końca... zabawy", a także staraniem 500 zł na drugie dziecko.

Podczas Dnia Kobiet i Mężczyzn nie zabrakło również kalamburów, gier, zabaw i innych konkurencji. Wybrano również Miss i Mistera Trzeciej Młodości.

Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 - Klub "Centrum" 2 kwietnia obchodzić będzie 26-lecie istnienia. Jest to "drugi dom" dla blisko 50 podopiecznych w wieku od niespełna 60 do ponad 90 lat.

Do dziennego domu pobytu uczęszczam od 15 lutego, mam tu blisko, mieszkam na Grottgera. Bardzo mi się tu podoba. Jest tu miło, zaangażowałam się mocno w działalność teatralną i zajęcia pracowni plastycznej. Byłam po dwóch ciężkich traumach po utracie bratanka i mojego przyjaciela. Mój lekarz zaproponował mi właśnie dzienny dom pobytu na Konopnickiej, nie żałuję, że skorzystałam z tej propozycji. Nie narzekam na nudę, musiałam się nawet przeorganizować, bo wcześniej siedziałam w domu, oglądałam tv. Teraz muszę się spiąć i bywać tutaj – powiedziała Jolanta Karalus, podopieczna Dziennego Domu Pomocy nr 1 "Klub Centrum".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: