Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Randka trzeciego wieku, ślub i wesele - seniorzy świętowali Dzień Kobiet... i Mężczyzn - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Randka trzeciego wieku, ślub i wesele - seniorzy świętowali Dzień Kobiet... i Mężczyzn
10-03-2016 01:15   Janusz Ludwiczak
Dzień po święcie kobiet i w przededniu Dnia Mężczyzn w Dziennym Domu Pomocy "Klub Centrum" przy ul. Konopnickiej odbyły się spektakle kabaretowe i występy muzyczne, którzy przygotowali sami seniorzy.

W środę w Dziennym Domu Pomocy - filia nr 1 Klub "Centrum" przy ul. Konopnickiej obchodzono Dzień Kobiet i Mężczyzn.

Nie zabrakło występów zespołu Jesienny Liść i chóru Jesienne Róże, który zaśpiewał takie piosenki jak "Gdzie Ci mężczyźni" czy "Ach te baby". Seniorzy przygotowali również przedstawienia i scenki kabaretowe, m.in. randkę trzeciego wieku, która zakończyła się zaślubinami: "ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz że Cię nie opuszczę aż do końca... zabawy", a także staraniem 500 zł na drugie dziecko.

Podczas Dnia Kobiet i Mężczyzn nie zabrakło również kalamburów, gier, zabaw i innych konkurencji. Wybrano również Miss i Mistera Trzeciej Młodości.

Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 - Klub "Centrum" 2 kwietnia obchodzić będzie 26-lecie istnienia. Jest to "drugi dom" dla blisko 50 podopiecznych w wieku od niespełna 60 do ponad 90 lat.

Do dziennego domu pobytu uczęszczam od 15 lutego, mam tu blisko, mieszkam na Grottgera. Bardzo mi się tu podoba. Jest tu miło, zaangażowałam się mocno w działalność teatralną i zajęcia pracowni plastycznej. Byłam po dwóch ciężkich traumach po utracie bratanka i mojego przyjaciela. Mój lekarz zaproponował mi właśnie dzienny dom pobytu na Konopnickiej, nie żałuję, że skorzystałam z tej propozycji. Nie narzekam na nudę, musiałam się nawet przeorganizować, bo wcześniej siedziałam w domu, oglądałam tv. Teraz muszę się spiąć i bywać tutaj – powiedziała Jolanta Karalus, podopieczna Dziennego Domu Pomocy nr 1 "Klub Centrum".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: