Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Straż pożarna w "dziewiątce" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Straż pożarna w "dziewiątce"
04-03-2016 08:41   redakcja, JRG2
Zastępy straży pożarnej pojawiły się w Szkole Podstawowej nr 9. Na szczęście nie był to pożar, lecz ćwiczenia, w których wzięli również uczniowie "dziewiątki".

Od wtorku do czwartku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 przeprowadzili ćwiczenia z zakresu rozpoznania operacyjnego obiektu Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Łukaszewicza 9/13.

Ćwiczenia miały na celu: rozpoznanie operacyjne obiektu, rozpoznanie i sprawdzenie dróg dojazdowych, rozpoznanie i sprawdzenie dróg ewakuacyjnych, sprawdzenie procedur postępowania zagrożeń na terenie obiektu oraz rozpoznanie i sprawdzenie zaopatrzenia wodnego w pobliżu obiektu – informują strażacy z JRG2.

W ramach prowadzonych działań przeprowadzono również ćwiczenia dla uczniów "dziewiątki", podczas których odbyła się próbna ewakuacja i symulacja pożaru.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

18

wrz

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: