Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja szuka świadków wypadku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja szuka świadków wypadku
03-03-2016 05:54   Janusz Ludwiczak
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 22 lutego na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Arciszewskiego. W wyniku zderzenia ciężarowego Mana z osobowym Golfem obrażeń ciała doznał kierujący samochodem marki Volkswagen. Policja prosi o kontakt świadków tego wypadku.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wyjaśniają okoliczności zdarzenia zaistniałego 22 lutego około godziny 12:00. Na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej z Arciszewskiego doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Man z samochodem marki Volkswagen Golf. Kierujący golfem doznał obrażeń ciała.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji, osobiście w komendzie przy ul. Szylinga 2, pokój 33 lub telefonicznie pod numerem 61 841 56 13, czynnym całą dobę.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

18

wrz

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: