Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamienią się w wielki ciuchland - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamienią się w wielki ciuchland
28-02-2016 01:39   Janusz Ludwiczak
W niedzielę na Targach znów wietrzone będą szafy. W południe w pawilonie nr 1 MTP rozpocznie się Babi Targ, na którym panie będą mogły kupić lub wymienić sukienki, żakiety, garsonki, buty czy torebki.

W ramach akcji wietrzenia szaf panie będą mogły sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki. Po raz pierwszy na Babim Targu wydzielona zostanie strefa dla mam, w której będzie można wymieniać się akcesoriami dziecięcymi i ciążowymi.

Idea Babiego Targu jest taka, żeby wziąć ubrania, które leżą zagrzebane gdzieś na dnie szafy przynieść tutaj i wymienić się. Często rzeczy, których my już nie potrzebujemy w szafie innej osoby mogą znaleźć drugie życie, okazać się bardzo przydatne. Doskonale działa to w przypadku dziecięcych ubranek, kiedy bardzo szybko przestają być przydatne. Jeśli nie dojdzie do wymiany można sprzedać lub kupić ubrania za przysłowiowe grosze. Babi Targ odbywa się od dziewięciu lat, byliśmy w różnych miejscach: na stadionie, w Zamku, Starym Browarze. Szukamy zawsze dużej przestrzeni, do której będzie dobry dojazd – tłumaczy Joanna Stankiewicz, współorganizatorka Babiego Targu.

W niedzielnym Babim Targu weźmie udział blisko 500 wystawców. Imprezę od 2007 roku organizuje Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet Babiląd. Okazja do "wietrzenia szaf" dziś w godz. od 12:00 do 16:00 w pawilonie nr 1 MTP (wejście przez Hol Południowy - dawna restauracja Mc Donald`s). Bilety wstępu kosztują 5 zł.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: