Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach pokazują co będzie modne latem {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach pokazują co będzie modne latem {GALERIA ZDJĘĆ}
26-02-2016 00:34   Janusz Ludwiczak
Trwają targi mody. Według projektantów wiosna i lato należeć będzie do czerwieni, żółci i jasnej zieleni. Do piątku włącznie można podziwiać kolekcje blisko 500 marek i firm z 20 krajów, a także oglądać pokazy mody.

Na targach mody zwiedzający mogą zobaczyć również co będzie modne podczas nadchodzącej wiosny, a także w trakcie przyszłego sezonu jesienno-zimowego. Sporym zainteresowaniem pań cieszą się szczególnie futra. Prezentowane na stoiskach kolekcje zapowiadają, że nadchodzące lato będzie na naszych ulicach i w parkach barwne i wyraziste. Dominować mają jasne, kolory w dwóch odcieniach.

Targi mody można zwiedzać jeszcze w piątek w godz. od 9:00 do 15:00 w pawilonach 7, 7a,8 i 8a. Bilety wstępu kosztują 100 zł. Handlowcy zawodowo związani z branżą odzieżową, obuwniczą i skórzaną na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej oraz studenci i uczniowie szkół związanych z branżą (na podstawie ważnej legitymacji) po zarejestrowaniu wchodzą za darmo.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: