Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Życie kabaretem jest" - w II LO zagrają dla chorych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Życie kabaretem jest" - w II LO zagrają dla chorych
23-02-2016 07:47   Janusz Ludwiczak
W środę w II Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się XVII Koncert Charytatywny, w trakcie którego uczniowie i nauczyciele zagrają na rzecz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Alzheimerowskiego, które działa od 2004 roku, niosąc wszechstronną pomoc dla chorych, ich opiekunów, rodzin, oraz wszystkich osób dotkniętych problemem choroby Alzheimera.

Koncerty Charytatywne w II Liceum Ogólnokształcącym to już wieloletnia tradycja. Nasi uczniowie, ofiarowując swój czas i talent, rozwijają w sobie wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Uzyskane podczas koncertów środki finansowe przeznaczyliśmy na pomoc potrzebującym – naszym absolwentom oraz podopiecznym m.in. Oddziału Przeszczepu Szpiku Kostnego u Dzieci, Stowarzyszenia Osób z Autyzmem, Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu, Hospicjum Palium prof. Jacka Łuczaka, Fundacji „Mam Marzenie” czy Fundacji Anny Wierskiej "Dar Szpiku" – wyjaśnia Olga Wyspiańska opiekun Samorządu Uczniowskiego II LO.

W tym roku uczniowie i nauczyciele "Dwójki" zagrają na rzecz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Alzheimerowskiego, które od kilkunastu lat niesie pomoc chorym, ich opiekunom, rodzinom oraz wszystkim osobom dotkniętym problemem choroby Alzheimera. Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja przekazanych przez darczyńców przedmiotów oraz loteria fantowa.

XVII Koncert Charytatywny "Życie kabaretem jest" odbędzie się w środę, 24 lutego o godz. 18:00 w II LO przy ul. Matejki. Bilety na koncert w cenie 15 zł można nabyć jeszcze w sekretariacie szkoły.


Komentarze (2)

25-02-2016 07:58:35
REDAKCJA
Ależ oczywiście :). Już jest:
http://www.lazarz.pl/?id=2&nr=9767. Pozdrawiam,
24-02-2016 19:57:40
Łazarzanka
będzie jakaś relacja z dzisiejszego koncertu?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: