Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Palmiarnia pokaże się od kuchni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Palmiarnia pokaże się od kuchni
19-02-2016 00:32   Janusz Ludwiczak
Unikalną możliwość zobaczenia zapleczy roślin egzotycznych, sukulentów, akwarium oraz kotłowni wraz ze stacją uzdatniania wody i zamgławiania przygotowuje w przyszłym tygodniu Palmiarnia, która w tym roku obchodzi 105. urodziny.

Co znajduje się w piwnicach i jakie rośliny były niedostępne dla zwiedzających - tego będzie można się przekonać podczas akcji "Palmiarnia od kuchni".

Chcemy pokazać się od kuchni. Będzie to unikalna możliwość zwiedzania zapleczy roślin egzotycznych, sukulentów, akwarium oraz kotłowni wraz ze stacją uzdatniania wody i zamgławiania. Są to miejsca bardzo ważne dla funkcjonowania Palmiarni, ale dotychczas niedostępne dla zwiedzających – zapowiada Michał Śmiłowski z Palmiarni Poznańskiej, główny specjalista, biolog.

Akcja skierowana jest przede wszystkich dla grup zorganizowanych (do 15 osób z opiekunem) w wieku powyżej 12 roku życia.

Zwiedzanie będzie możliwe od wtorku 23 lutego do soboty 27 lutego w godz. od 9:00 do 14:00 po wcześniejszym zgłoszeniu na email: sekretariat@palmiarnia.poznan.pl. Ilość grup jest ograniczona.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: