Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Centrum warte Poznania znów będzie na Łazarzu? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Centrum warte Poznania znów będzie na Łazarzu?
16-02-2016 01:16   Janusz Ludwiczak
Kino plenerowe i warsztaty zumby w Parku Kasprowicza, galeria fotografii, murale z fragmentem poezji na ścianie kamienicy, wystawa archiwalnych zdjęć i cykl spotkań poświęconych łazarskiemu dziedzictwu kulinarnemu – te projekty udało się zrealizować w ubiegłym roku w ramach programu "Centrum warte Poznania". Ruszyła kolejna edycja konkursu, w którym osoby fizyczne, stowarzyszenia, organizacje i przedsiębiorstwa mogą otrzymać od miasta do 50 tysięcy złotych na realizację projektu.

Do konkursu "Centrum warte Poznania" można zgłaszać wydarzenia kulturalne, artystyczne, edukacyjne i społeczne, kształtujące tożsamość kulturalną centrum miasta i zachęcające do aktywnego udziału mieszkańców oraz turystów. Programem objęte są Śródka i Ostrów Tumski, Stare Miasto, Wilda, Jeżyce i Łazarz.

Warunkiem zgłoszenia do konkursu jest realizacja wyróżnionego pomysłu do końca roku. Maksymalna kwota dotacji to 50 tysięcy złotych, którą zdobyć mogą także autorzy prac konkursowych nagrodzonych i wyróżnionych w latach ubiegłych. Do prac w komisji oceniającej projekty zaproszeni zostaną przedstawiciele Komisji Rewitalizacji Rady Miasta Poznania, Urzędu Miasta Poznania, Centrum Kultury Zamek, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Rad Osiedli: Stare Miasto, Ostrów Tumski - Śródka - Zawady - Komandoria, Św. Łazarz, Wilda i Jeżyce.

Prace do konkursu "Centrum warte Poznania" można zgłaszać do 14 marca godz. 15:00 w sekretariacie Wydziału Kultury Urzędu Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17, pokój nr 257.

Dodatkowych informacji udziela: Katarzyna Kozielczyk z Wydziału Kultury, tel. 61 878 53 88, e-mail: konkurs_cwp@um.poznan.pl.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: