Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zagrali dla zasłużonych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zagrali dla zasłużonych
14-02-2016 13:19   redakcja, Gimnazjum nr 50
W Gimnazjum nr 50 na Górczynie odbył się uroczysty koncert patriotyczno–noworoczny szkół zrzeszonych wokół Stowarzyszenia Współpracy ze Wschodem Memoramus.

Na koncert przybyło liczne grono wyjątkowych gości - przedstawicieli stowarzyszeń i organizacji upamiętniających ważne wydarzenia historyczne i zrzeszających Polaków zasłużonych dla Ojczyzny.

Podczas uroczystości Wiesław Banaś, dyrektor Gimnazjum nr 50 im. Lotnictwa Polskiego przy ul. Ściegiennego scharakteryzował działalność Stowarzyszenia Memoramus i historię współpracy ze szkołą.

Uczestnicy obejrzeli inscenizację przygotowaną przez uczniów z kółka teatralnego działającego w Gimnazjum nr 50 upamiętniającą masowe zsyłki na Sybir i zbrodnię katyńską oraz wysłuchali pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu wokalnego Gimnazjum nr 50 i Liceum Ogólnokształcącego z Obornik. Na scenie wystąpili również uczniowie z liceów nr 5, 8, Gimnazjum nr 58 oraz Liceum w Obornikach.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: